השירות לעסק שלך בסלולר
אצלנו זאת עובדה!
יותר פניות, יותר לקוחות, יותר מכירות!
פתח חשבון בחינם וקבל 30 יום ניסיון – מתנה!
Hebrew

לידים באינטרנט

לידים באינטרנט - סולמות וחבלים

לידים בתרגום חופשי לעברית הם מעקב או הובלה בדרך כלשהי. "תן לי לכוון אותך." ואיך אתה עושה את זה? אתה משאיר פרטים במרשתת ואני אוסף אותם. יש לי הרבה כאלה ואני מפנה אותך אל נותן השירותים שאתה מחפש. כלומר, ככל שהשארת פרטים באתר שמוכר מוצר מסוים, אני מסיק מזה שאתה רוצה את המוצר ואני פונה לחברות אחרות שמספקות אותו או מוצר דומה. אה! בענין הפרטים? מדובר בטפסים שממלאים בפשטות, עם שם, תיבת דואר אלקטרוני ולפעמים גם מספר טלפון. אלה הלידים באינטרנט.

וכל זה רק לטובתך כי אני מקשר אותך עם מישהו שעושה את מה שאתה רוצה. הוא פשוט ישלח אליך קישור אל האתר שלו וזהו. אולי הוא יציע לך איזה צ'ופר. הי, בזמן שהוא מחלק צ'ופרים תהיה אתה בין הראשונים לדעת וכשתרוויח איזשהם מאתיים שקל על הנחה אז כבר לא תכעס עלי, נכון? 

לידים באינטרנט הם כמו דפדוף בעיתון

ולא מדובר במדור החדשות אלא בדפי הפרסומת שמופיעים בדרך כלל כקבוצת דפים גדולה בתחילת העיתון. אמנם יש כאלה שתופסים את כל הדפים בבת אחת ומעבירים אותם הלאה אבל יש כאלה שדווקא מסתכלים. והם מסתכלים כי אולי איזו חנות רהיטים החליטה להשתגע ולהוריד מחירים? האם תפסיד עסקה כי אין לך סבלנות לקרוא ולדפדף? רגע, ומי אמר לבן שלו אתמול שבעסקים צריך סבלנות, הא? בסך הכל מה שאנחנו עושים הוא דומה למה שעושה קופון בעיתון. אנחנו פשוט עושים את זה בלי נייר, זה הכל. 

לקוחות אומרים לנו תודה כי בזכותנו הם בדיוק קיבלו פנייה על המוצר שחיפשו לפני מספר חודשים. באותו זמן הם לא מצאו אבל, בזכות הלידים באינטרנט, בזכות הפרטים שהשאירו על אותו טופס, הם קיבלו הודעה על מבצע והופ! הרוויחו הרבה כסף. הלידים באינטרנט הם לא השתלטות על הפרטים של הלקוח אלא להיפך, הם כיבוד של הלקוח ופינוק שלו. פעם אחת הוא חיפש חולצה ואנחנו לא ניתן לו לפספס שום הזדמנות למצוא חולצה שהגיעה בייבוא ועומדת להימכר במחיר טוב.

והכי חשוב - לא לפחד כלל
השאר את הפרטים. בסך הכל השארת תיבת דוא"ל וטלפון. אדרבא, אם שאלנו לגבי גיל, השאר את הגיל שלך, זה יעזור לנו להתאים עבורך את המוצרים. לידים באינטרנט הם כמו חליפה שתפורה בדיוק לפי מידות הלקוח. הלקוח נכנס אל חנות חליפות והמידות שלו נשארות בזכרון שלנו. גם הטעם האישי שלו. בפעם הבאה נדע לקרוא לו כשמגיעה סחורה שהוא יאהב. ככל שתשאיר יותר פרטים בטופס, בליד, כך נהיה אנחנו יותר מדוייקים ונשלח אליך הודעה רק כשיגיע מוצר שמתאים בדיוק מירבי אליך.

לידים באינטרנט הם כלי חדש לשיווק מדויק. לא עוד ריצות וחיפושים אלא פעם אחת השארה של פרטים בליד.

לצפייה בשירות בסלולר - סרקו את הקוד
פתח חשבון עכשיו ללא תשלום ל-30 ימי ניסיון