השירות לעסק שלך בסלולר
אצלנו זאת עובדה!
יותר פניות, יותר לקוחות, יותר מכירות!
פתח חשבון בחינם וקבל 30 יום ניסיון – מתנה!
Hebrew

אודות המוצר

"Think Leads", הינו שירות אינטרנטי לבעלי אתרים או בעלי עסקים, הנותן פתרון גם באינטרנט וגם בסלולר. מטרתו להגדיל את הלידים באתר, לשפר את יחס ההמרה, להגדיל את מספר הלקוחות והכי חשוב להגדיל את רווחי החברה.

בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב כי אם אתר האינטרנט שלהם נראה טוב, די בכך בכדי להפוך אותו לרווחי ואפקטיבי. הזמן מוכיח כי המציאות רחוקה מכך, ויש צורך ביישום כלים נוספים על מנת להפוך שיעור גבוה יותר של מבקרים באתר ללקוחות ולהגדיל את נפח המכירות. בנוסף לכך, שיעור גדול יותר ויותר של גולשים מחפשים שירותים ופתרונות באמצעות גלישה דרך המכשירים הסלולרים ועל מנת להגיע לגולשים אלו ולהפוך אותם ללקוחותיך, יש צורך באתר סלולרי אשר יהיה נוח לגישה, לצפייה ולגלישה.

ב 
Think Leads מאמינים כי כל מבקר שהגיע לאתר, הוא לקוח פוטנציאלי שכבר הביע עניין במוצר. בזכות מערכת ייחודית הפועלת במספר מישורים בו זמנית,Think Leads מאפשרת לבעלי האתרים, להגדיל את שיעור הפניות אליהם בעשרות אחוזים וכן את שיעור המרתם ללקוחות. התוצאה הישירה היא הגדלת הכנסות העסק באופן משמעותי ביותר.

Think Leads מספקת 2 סוגי שירותים ייחודיים, באמצעותם כל כניסה לאתר, עשויה להפוך לפניה של לקוח חדש:

- הפתרון לעולם הסלולר - שירות ממכר שלא תרצה לוותר!!!
מחודש לחודש, יותר ויותר גולשים נכנסים לאתר שלך דרך המכשירים הסלולרים. הפתרון של "
Think Leads" לעולם הסלולר מאפשר לך לחסוך אלפי שקלים בהקמת אתר סלולרי, לחסוך אלפי שקלים בשיפור יחס ההמרה באתר שלך, חסכון בעלויות מתכנתים ומעצבים ומספק לך פתרון ייחודי שבעזרתו לא רק תחסוך כסף רב אלא גם תהנה מגידול בלקוחות ובהכנסות. 

- פתרונות אינטראקטיביים ליצירת קשר באתר:
לא מפספסים אף לקוח! הוספת מגוון פתרונות אינטראקטיביים המשתלבים באופן טבעי וזורם באתר. פתרונות אלו, מותאמים באופן אישי ללקוח, מוטמעים באתר תוך מספר דקות, ומאפשרים לכל מבקר ליצור קשר עם בעל העסק בקלות ובנוחות.

- פתרון מושלם עבורכם לעמודי נחיתה:
אנו מציאים לכם את הפתרון המושלם והאידיאלי עבורכם!
אנו נתאים לכם את עמוד הנחיתה הרצוי מהאתר שלכם, בהתאם לפרסום שלכם באתרים שונים או בגוגל אדוורדס, כך שיותאם גם למכשירים סלולריים ובכך להביא לאתר שלכם תנועה מאד ממוקדת וגם לחסוך לכם אלפי שקלים על מתכנתים ומעצבים שישנו לכם כל פעם את עמודי הנחיתה.

צרו קשר עוד היום לקבלת כל הפרטים אודות השירות.

החברה מציעה את שירותיה ללקוחותיה תוך דגש על:
 • אמינות - שירות המותאם לכל אתר, ומאפשר 30 יום ניסיון ללא עלות.
 • שקיפות - ממשק ידידותי המאפשר מעקב אחר כמות הלידים שהתקבלו דרך הערוצים השונים.
 • שרות - התאמת המערכת באופן אישי ללקוח ומתן מענה מהיר ויעיל.
 • לחברת "Think Leads" ניסיון רב שנים בתחום השיווק ברשת. המערכת הייחודית שפותחה על ידה מבוססת על הידע והניסיון שצברה, וכן על היכרות החברה עם הצרכים של בעלי עסקים ואתרים ברשת.
  רוצה להזניק את העסק שלך קדימה?
  באפשרותך ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס בצד ימין ותוך זמן קצר ישלח אליך קוד אישי להטמעה באתר, אשר יפתח בפניך ים של אפשרויות חדשות שיזניקו את העסק שלך קדימה.
  בברכה,
  צוות "Think Leads"
  לצפייה בשירות בסלולר - סרקו את הקוד
  פתח חשבון עכשיו ללא תשלום ל-30 ימי ניסיון