השירות לעסק שלך בסלולר
אצלנו זאת עובדה!
יותר פניות, יותר לקוחות, יותר מכירות!
פתח חשבון בחינם וקבל 30 יום ניסיון – מתנה!
Hebrew

יצירת לידים

יצירת לידים צריכה להיעשות בתבונה כדי להגיע ללקוחות איכותיים ולהשאיר רושם חיובי לגבי העסק.

בזמן תיכנון הטופס אפשר לנקוט שתי דרכים. אפשרות אחת היא לבקש מהלקוח פרטים מינימלים ליצירת קשר כמו שם, טלפון ודוא"ל, ואז לקבל מספר גדול של פונים שאליהם יפנו סוכני המכירות של העסק, או אפשר לבקש פרטים רבים יותר כמו מין, כתובת, השכלה, הכנסה, כדי לפלח את הפונים בצורה טובה. החיסרון העיקרי של טופס כזה הוא שלקוחות רבים יסרבו למלא אותם ויוותרו על ליד כזה. לכן יש לשקול את המטרות של איכות מול כמות בהתאם לצרכי העסק וליכולת הטיפול שלו בנתונים שנאגרים.

יצירת לידים טובה היא ניהול לידים
פירושה של יכולת הניהול של הלידים הוא, כיצד החברה שקיבלה כמות גדולה של לידים מסוגלת להשתמש במידע הרב הזה, כדי שהוא לא ילך לאיבוד. כיצד היא מנתבת אותו לסוכנים ולאנשי המכירות בצורה יעילה. העסק יכול לנהל את הלידים שלו בעצמו באמצעות מחלקת השירות שלו או לרכוש שירות כזה מגורם חיצוני. כך שלא די לקבל לידים רבים, יצירת לידים מחייבת ניהול נכון שלהם כדי לייצר כמה שיותר הכנסה לעסק. אפשר כיום לטפל בלידים החל מהשלב של יצירת לידים ודרך ניהולם באמצעות חברות שמתמחות בתחום ומבטיחות לך לידים איכותיים.

בקרת איכות של הלידים
ישנם גורמים שיוצרים לידים בכמויות גדולות ומעבירות אותם לעסק כמו שהם. אך כדי לייעל את השיטה עבור העסק עצמו ישנן כיום חברות שעושות עבורו את עבודת הסינון הראשונית כדי לוודא שהליד איכותי וייחודי. כך הם למשל יאמתו מספרי טלפון, יסירו פרטים לא אמינים, יבדקו שכל הפרטים שנרשמו בטופס נעשו בצורה נכונה וכדומה. המטרה היא שגם יצירת לידים תעלה מדרגה ותשפר את השירות לבית העסק.

מקורות שונים ליצירת לידים
יצירת לידים יכולה להגיע ממקורות שונים. לידים איכותיים יכולי להגיע מגוגל דרך אתרים מקודמים. אלה לידים איכותיים כי הלקוח מגיע אליהם באמצעות חיפוש ספציפי כך שהוא מראש מעוניין בשירות שהעסק מציע. אפשר כמובן להגיע ללידים דרך מודעות ממומנות אך כאן יש להביא בחשבון את עלות המודעת לכן יש לחשב זאת בעלות הליד. אפשר ליצר לידים דרך פרסום בפייסבוק או באמצעות דיוור אלקטרוני. לשם כך העסק צריך לייצר או להשיג רשימת תפוצה של לקוחות פוטנציאלים שאליהם הוא ישלח פרטים על מבצעים שונים, או מידע איכותי שיכול לייצר מכירה. גם האתרים השונים שעורכים השוואות מחירים מייצרים לידים עם פוטנציאל טוב אלא שהליד נמכר לכמה בתי עסק ועליך להתחרות בהם. מצד שני לידים כאלה הם בדרך כלל זולים יותר.

הפקת המקסימום מהליד
אנו רואים אם כן כי יצירת לידים הולכת ומשתפרת, הכיוונים והשירות משתכללים וכך גם כוחו של העסק ברכישת לידים איכותיים. העסק רוצה לקבל תוצאות טובות ובשל רווחיות התחום והגורמים הרבים שמתחרים על שוק זה, העסק יכול לדרוש ולקבל לידים איכותיים ושירותים שונים שמסייעים לו להפיק את המקסימום מהלידים שלו.

לצפייה בשירות בסלולר - סרקו את הקוד
פתח חשבון עכשיו ללא תשלום ל-30 ימי ניסיון