השירות לעסק שלך בסלולר
אצלנו זאת עובדה!
יותר פניות, יותר לקוחות, יותר מכירות!
פתח חשבון בחינם וקבל 30 יום ניסיון – מתנה!
Hebrew

לידים איכותיים

לידים איכותיים - זו המטרה של העסק שלך!

המטרה של לידים היא לייצר לקוחות פוטנציאלים. אך יש לידים איכותיים יותר ולידים איכותיים פחות. המטרה היא כמובן שרוב הלידים יהיו איכותיים למרות שהם לעתים יקרים יותר. יחד עם זאת יש להביא בחשבון שליד שאינו איכותי הוא בזבוז זמן וכסף. אז כיצד לגרום ללידים להיות איכותיים יותר? אחת הדרכים החשובות היא למסור ללקוחות מידע איכותי. אם אתה מייצר דף נחיתה והלקוח הפוטנציאלי מקבל את מה שהוא מחפש ולא משהו בתחפושת אז אתה מוסר מידע איכותי ומקבל ליד איכותי. לכן כשמספקים מידע ללקוחות ומבקשים מהם למלא טפסים, באותה מידה יש לספק להם את כל הפרטים החשובים על המוצר כך שכאשר הוא יקבל טלפון מבעל העסק הוא יחוש שמתייחסים אליו באופן אישי. הוא יגיד לאיש המכירות משהו בסגנון של: "שלום, יופי שהתקשרת. חיכיתי לטלפון שלך", ולא יהיה במצב שהוא לא מבין מה אתם רוצים ממנו בכלל.

כיצד לייצר לידים איכותיים
לכן כאשר מייצרים דף נחיתה איכותי, כזה שמספק מידע ברור ותמציתי, דף מעוצב היטב, עם כותרת שמושכת תשומת לב, דף שיש בו גם אלמנט שיווקי אך הוא משולב במידע רציני ואיכותי כך תקבל ליד איכותי יותר. דף הנחיתה צריך לתת ללקוח הרגשה שהוא מצא את מה שהוא מחפש, בין אם זה מוצר לרכישה ובין אם זה פתרון לבעיה שמטרידה אותו. כאשר דף הנחיתה מדבר עליו ואליו, הוא מיד יתחבר לנושא וימתין בקוצר רוח לטלפון של איש המכירות. ליד איכותי הוא כזה שנוצר בו חיבור בקליק. ישנן דרכים שונות לשפר את האתר או את דף הנחיתה כדי ליצור תחושת אמון כמו מסירת פרטים על העסק, תמונה של בעל העסק, הוספת תו תקן, אבטחת מידע וכדומה. אם מדובר במחיר תחרותי כדאי לעתים לציין מחיר. יש טכניקות שונות לעשות זאת וחשוב להתשמש בהן. גם אם הלקוח לא ירכוש מכם ממש כרגע, אם תהיה לו חוויה איכותית הוא יכול להיות לקוח איכותי בעתיד. אולי אפשר לראות בו ליד עם דיליי.

ביקורת וסינון של הלידים
ישנן חברות שמתחייבות להעביר לך רק לידים איכותיים. מדובר בלידים שעברו ביקורת וסינון כדי לאמת את נכונות הפרטים ואת רצינות הלקוח. יש דרכים שונות לעשות זאת וחשוב לעשות זאת כי ליד איכותי חוסך גם לעסק זמן וכסף שהוא יכול לתרגם לעוד מכירות. אז בדרך להשגת לידים איכותיים, הרבה לידים פחות טובים נושרים בתהליך וכך מקבלים לקוחות עם פוטנציאל אמיתי ולא שרלטנים או מישהו שלא ממש הבין מה אתם מוכרים. לכן אופן מכירת הליד צריך להיות ממוקד וברור. לשם כך הוקמו חברות שמתמקדות כיום רק בלידים איכותיים שמבטיחים לעסק לקוחות רבים יותר, מכירות גדולות ורווחים. ישנן חברות שמתמחות במכירת לידים על סמך הצלחה. בדרך זו הוצאות הפרסום של העסק עומדות ביחס ישר למכירות שלו בניגוד לפרסום כללי שאינך יכול לדעת כיצד הוא השפיע על הלקוחות בתחום.

לצפייה בשירות בסלולר - סרקו את הקוד
פתח חשבון עכשיו ללא תשלום ל-30 ימי ניסיון